top of page

PORTFOLIO

Hudební video
MUSIC VIDEO | HUDEBNÍ VIDEA

 

Kapelám i samostatným hudebníkům natočíme videoklip, živý záznam z koncertu a poskytneme veškerou audiovizuální podporu potřebnou k dokonalému výsledku. Specializujeme se hlavně na vážnou hudbu, jazz a akustické projekty, ale profesionální služby na úrovni u nás naleznou všechna tělesa malá i velká, sbory i písničkáři. 

Firmy
FIRMY | PRODUKTY | REKLAMY

 

Firemní a produktová videa mohou sloužit nejen jako vhodná forma představení a propagace, ale často se stávají pevnou součástí Vaší korporátní identity. Pro specifické produkty vyrábíme reklamní spoty. Zpracováváme rovněž výuková videa do škol či instruktážní videa všeho druhu. Pro muzea a výstavy vyhotovíme jak promovidea, tak doplňující audiovizuální snímky či samotné videoexponáty.

 

Live
LIVE | MULTICAM | MUSIC

 

Pořizujeme videozáznamy z koncertů, divadelních a tanečních vystoupení, ale i talkshow či výukových videjí. Video natáčíme dle Vašeho přání na libovolný počet kamer a zajišťujeme veškeré technické zázemí, podporu a kompletní odbavení řetězce pro přenos.

 

Reportáž
EVENT | REPORTÁŽ | MAKING OF

 

Jste li pořadateli akce, je video ideální cestou jak tuto akci propagovat, ale i jak z již konané akce zachytit ty nejlepší momenty. Natáčíme upoutávky a promovidea, ale i reportáže z akcí včetně jejich příprav. Problém nám nedělají ani trailery či making of videa. Stačí jen říci a budeme s Vámi po celou dobu akce a natočíme video tak, aby akce byla skutečně nezapomenutelná.

Dokument
DOKUMENT | PŘÍBĚH

 

Pomocí videa se staneme vypravěči Vašeho příběhu. Dokumenty klasické i časosběrné natáčíme o lidech, místech, věcích i událostech. Ať už v krátkém klipu nebo na pokračování, Vaše náměty v našem videu ožijí. Postaráme se o celkové zajištění všeho potřebného od začátku do konce, konzultujeme náměty, píšeme scénáře a po natočení zajišťujeme kompletní postprodukci. Největší inspirací jste právě vy sami.

Timelapse
TIMELAPSE | ČASOSBĚRNÁ VIDEA

 

Pomocí moderních technologií dokážeme zachytit realitu v mnohem vyšší rychlosti, než ji běžně vnímáme. Disponujeme technikou, která nám umožní natočit pro Vás tematická časosběrná videa až ve standardu 4k (UltraHD).  Samostatně i jako součást jiných projektů ovládáme techniky timelapse, hyperlapse a layerlapse, se kterými Vám pomůžeme stát se alespoň prostřednictvím videa pány času.

Aerial
AERIAL | LETECKÉ VIDEO A FOTO

 

Odlišný úhel pohledu často mění celkový dojem diváka. Pohledem z ptačí perspektivy umožníme podívat se na věci jinak a prozkoumat všechna ta místa, na něž ze země nedohlédnete. Pořizujeme letecké foto i videozáběry všude tam, kde je to bezpečné. I když se Vám zrovna jen nebude chtít vybalovat a používat kamerový jeřáb nebo to nebude vzhledem k místu možné, nenechte se odradit a nechte své záběry v našich rukou se vznášet. Služba je poskytována ve spolupráci s externím dodavatelem.

Wedding Movie
WEDDING MOVIES | SVATBY

 

Svatba je Vaším velkým dnem a je potřeba, aby vše probíhalo naprosto bezchybně. A bezchybné by mělo být i video, které zachytí ty nejdůležitější okamžiky. Naše subdivize WeddingMovie.cz Vám zajistí natočení svatebního videa, které bude mít styl a s nímž bude radost na Vaši svatbu vzpomínat. Dokážeme zajistit i online přenos či AIRscreen projekci po setmění v den svatby přímo na místě. 

bottom of page